Detektyw Mariusz
574 371 711

Tomar

Detektyw Tomasz
537 267 307

Agencja detektywistyczna Tomar

Agencja detektywistyczna T-O-M-A-R, świadczy usługi dla osób prywatnych, jak również klientów biznesowych na terenie Dolnego Śląska. Szeroki zakres działań oraz rzetelne i dokładne przeprowadzanie śledztw sprawia, że usługi detektywistyczne oferowane przez naszą agencję spełniają najwyższe standardy i pozwalają nam w pełni dopasować się do potrzeb naszych klientów.

Gwarantujemy pełną dyskrecję oraz anonimowość w realizacji powierzonych nam zadań. Nasi detektywi, których cechuje dyskrecja i dokładność, pomogą Tobie nie tylko poznać prawdę, ale również w sądzie w charakterze świadka w trakcie trwania rozprawy sądowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jak również do kontaktu z naszym biurem.

Nasza Agencja Detektywistyczna T-O-M-A-R wykonuje czynności detektywistyczne zgodnie z zasadami opisanymi w ustawie z dnia 6 lipca 2001 r. o usługach detektywistycznych (Dz. U. z 2002 r. Nr 12, poz. 110, z późn. zm.1).

Nasza Agencja gwarantuje Państwu pełną dyskrecję oraz anonimowość w realizacji powierzonych nam zadań.

Działamy na podstawie wpisu do działalności regulowanej z zakresu usług detektywistycznych Agencja Detektywistyczna T-O-M-A-R oraz licencji detektywa. Co gwarantuje Państwu rzetelne oraz profesjonalne wykonanie powierzonych nam spraw.

"Od samego początku cechuje nas profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem i zaufaniem, a każdy nasz Klient może liczyć na pełną dyskrecję i indywidualne podejście. Tym co nas wyróżnia na tle konkurencji, to rzetelne wykonywanie zleconych usług, wiele zamkniętych spraw i fakt, że najwięcej nowych klientów jest z polecenia. W naszej pracy korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszego sprzętu, a nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie, które zdobyli w służbach mundurowych oraz środowiskach prawniczych."

Skuteczność w działaniach i rzetelność

Rzetelność Agencji Detektywistycznej T-O-M-A-R potwierdzają nasi Klienci - większość z nich to osoby i instytucje z polecenia. Zapraszamy do zweryfikowania ich pozytywnych opinii poprzez nawiązanie z nami współpracy.

Misja biura detektywistycznego Agencja Detektywistyczna T-O-M-A-R:
Profesjonalizm, indywidualne podejście i dyskrecja - to podstawowe wartości biura detyktywistycznego.

"Nasza misja nie uległa zmianie od początku istnienia biura detektywistycznego i zapewniamy, że nigdy się nie zmieni. W naszej pracy korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszego sprzętu, a nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie, które zdobyli w służbach mundurowych oraz środowiskach prawniczych"

Obszar działania:  obszar Dolnego Śląska, Jelenia Góra, Kowary, Karpacz, Szklarska Poręba, Zgorzelec, Lubań, Lwówek Śląski oraz kraj