Detektyw Mariusz
574 371 711

Tomar

Detektyw Tomasz
537 267 307

Cennik

W celu ustalenia kosztu konkretnej usługi wykonanej przez detektywa wskazany jest indywidualny kontakt i przedstawienie problemów i oczekiwać. W czasie dyskretnej rozmowy, klient wspólnie z detektywem podejmą decyzję jakie środki działania zostaną podjęte i jak będzie kształtował się koszt usługi.

Na końcową cenę wpływ ma wiele czynników i pomimo szacunkowych kosztów, zawsze określana jest indywidualnie.

Doświadczenie i znajomość branży sprawia, że możemy zaoferować wysoką jakość usług przy konkurencyjnych cenach. Tak staramy się dobrać podejmowane działania i środki by spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, również pod względem cenowym.

Wynagrodzenie zawsze zależy od tego, jak szeroki jest obszar działań, jak bardzo skomplikowana jest sprawa i jakie środki musi podjąć detektyw, aby osiągnąć założony cel.

Sposób rozliczania poniesionych kosztów:

Rozliczenie kosztów odbywa się za pomocą ryczałtu, który oznacza z góry określoną cenę, za daną usługę, lub na podstawie ilości godzin pracy detektywa. Działania operacyjne detektywi rozpoczynają po podpisaniu umowy oraz po wpłaceniu określonej kwoty zaliczki, która zazwyczaj stanowi połowę ustalonej wcześniej ceny. Po realizacji zadania i przedstawieniu klientowi raportu łącznie z dokumentacją fotograficzną, następuje wystawienie faktury końcowej.

Szacunkowy koszt przykładowych spraw:

  • Ustalenie, potwierdzenie danych personalnych/miejsc zameldowania/przebywania - od 1000 PLN
  • Ustalenie stanu prawnego pojazdu/stanu majątkowego - od 1500 PLN
  • Czynności detektywistyczne w sprawach cywilnych/rozwodowych - od 1000 PLN
  • Wykrywanie lokalizatorów GPS/podsłuchów/kamer i innych urządzeń szpiegowskich - od 25zł/m2
  • Poszukiwanie osób zaginionych/ukrywających się - od 1500 PLN
  • Ochrona osobista/firm/zakładów - wycena indywidualna
  • Inne usługi detektywistyzcne - wycena indywidualna

Wszystkie podane ceny są cenami poglądowymi i mogą ulec zmianie. Cennik nie jest ofertą, zgodnie z rozumieniem przepisów Kodeksu Cywilnego.

Przed podejęciem decyzji o przyjęciu zlecenia, zawsze przedstawiamy klientom szczegółowe warunki i przewidywane koszty usługi. Zapewniamy indywidualne podejście i w sytuacji, gdy przewidywany koszt może ulec zmianie, zawsze informujemy o tym klienta.

Obszar działania:  obszar Dolnego Śląska, Jelenia Góra, Kowary, Karpacz, Szklarska Poręba, Zgorzelec, Lubań, Lwówek Śląski oraz kraj